Showbyznys

16. března 2022 21:56

redakce Prima Lajk

Elon Musk vyzval Putina na souboj o Ukrajinu. Utřel i čečenského hrdlořeza Kadyrova

Elon Musk na Twitteru stírá válečné zločince.

Elon Musk je sice nejbohatší člověk na světě, zároveň je ale taky obřím podivínem, u něhož člověk nikdy neví, jestli příští věc, kterou podnikne, bude něco cool nebo něco hrozně trapného. Podle reakcí na jeho poslední kousek se pak většina lidí zatím přiklání k té druhé možnosti.

Elon totiž po krátké twitterové roztržce s šéfem ruského vesmírného programu z minulého týdne tentokrát rovnou vyzval prezidenta ruské federace Vladimira Putina k zápasu jeden na jednoho. Vítěz má dostat Ukrajinu. Putin se doposud neozval, na nabídku ale například reagoval šéf žoldáckých hrdlořezů a válečný zločinec skrývající se za titulem čečenského prezidenta Ramzan Kadyrov.

Ten Elonovi napsal, že by v takovém duelu proti velkému Putinovi nedostal šanci. Měl by ale přijet do Čečenska, kde by ho pomohli vytrénovat. Prý by z Elony doslova udělali Elona. Jak už je u něj zvykem, Musk reagoval tím, že na Twitteru vzal celou reakci s nadsázkou a změnil si jméno na Elona. Pak ale dokonce i odepsal, že by čečenský trénink byl zřejmě příliš nefér pro Putina, už teď to totiž vypadá, že se ho bojí. Navrhl tak ruskému prezidentovi, že bude bojovat jedom svojí levou rukou. Asi netřeba dodávat, že si Elon pěkně koleduje. Na druhou stranu, kdyby k duelu došlo a Elon vytáhl oblek Iron Mana, to by byl zážitek!

Sdílejte článek
Štítky válka Vladimir Putin Elon Musk Ukrajina Rusko duel

Přečtěte si také