Showbyznys

18. října 2022 10:32

redakce Prima Lajk

Eminem předpověděl smrt svého nejlepšího kamaráda. Jaká písnička byla děsivým proroctvím?

Legendární rapper předpověděl smrt svého nejlepšího přítele z dětství.

Bezpochyby lze říct, že americký rapper Eminem patří k nejúspěšnějším umělcům svého žánru. Během své kariéry získal 15 Grammy, Oscara a diamantová ocenění za miliony prodaných alb. Eminem se jednoduše stal synonymem propracovaných i kontroverzních textů, neskutečného drivu a živoucí legendy.

Jen těžko lze vypíchnout jeho největší hity, které se už navždy zapsaly do srdcí i paměti fanoušků po celém světě. Mezi ty nejznámější ale patří například Lose Yourself, Cleanin' Out My Closet, Till I Collapse, The Real Slim Shady nebo Like Toy Soldiers, ve kterém umělec odsuzuje násilí v rappovém prostředí. A právě poslední zmíněný song s sebou nese společně s videoklipem i děsivé proroctví.

V písničce z roku 2004 si totiž zahrál i Eminemův nejlepší kamarád rapper Proof, jehož skutečné jméno bylo Deshaun Holton. Ve videoklipu si střihl roli týpka, kterého postřelili v baru po hádce s vyhazovačem klubu a lékaři se ho jen stěží snaží v nemocnici resuscitovat. Děsivé na tom však je, že přesně to se stalo Proofovi osudným jen o dva roky později v Detroitském nočním klubu 11. dubnu 2006.

Eminem však nebyl jediný, kdo vyslovil děsivou předtuchu o smrti zakladatele rappové skupiny D12 a 5 Elementz. Sám Proof ve svojí písničce No T. Lose z alba Searching For Jerry Garcia z roku 2005 naznačoval podobný temný osud.

Sdílejte článek

Přečtěte si také