Showbyznys

29. prosince 2021 16:33

redakce Prima Lajk

Emma Watson prozradila, že málem skončila s rolí Hermiony. Proč chtěla seknout s Harrym Potterem?

Emma Watson odhalila, co ji málem přivedlo k předčasnému konci v sérii Harry Potter.

Herečka Emma Watson se nikdy netajila tím, že má kromě herectví i plno jiných aspirací. Předně dostudovat, následně usilovat o rovnocennost, bojovat za nejen ženská, ale i obecně lidská práva, bojovat za záchranu životního prostředí, inspirovat mladé ke čtení, a v neposlední řadě se věnovat třeba i podnikání.

Před natáčením pátého dílu Harryho Pottera ovšem mladá Watson řešila úplně jiné problémy. Tehdy totiž chtěla s filmovou sérií předčasně skončit kvůli tomu, že se nedokázala úplně vyrovnat s tím, jak se stávala čím dál slavnější. Informace vyplynuly z nového klipu, který láká na chystaný speciál Harryho Pottera plná rozhovorů a nostalgického vzpomínání.

V tom se diváci mimo jiné dozví, že to nakonec byly fanoušci, kdo herečku přesvědčil, aby to nevzdávala a v roli Hermiony setrvala. Koneckonců nebyla sama, kdo v té době řešil podobné problémy. S tím samým údajně bojoval i Rupert Grint aka Ron, nebo představitel samotného Harryho Daniel Radcliffe. Právě proto, že si trojice herců ale procházela tím samým a trávila velké množství času pohromadě, se se vším i eventuálně lépe vyrovnávala. Dojemný trailer na celý speciál Harryho Pottera si teď můžete pustit níže.


Přečtěte si také