Showbyznys

23. října 2018 12:18

redakce Prima Lajk

Exkluzivní rozhovor s rapperem Pauliem Garandem! Co si myslí o youtuberech a jakou pecku chystá pro fanoušky?

Co o sobě a svých budoucích plánech prozradil úspěšný rapper?

Paulie Garand je producent a rapper, který nyní působí pod vydavatelstvím Ty Nikdy, kde vydal celkem 5 alb. Momentálně spolu s producentem Kennym Roughem pracují na společném albu, které vyjde v prosinci 2018. Paulie vystoupí v sobotu 3. listopadu na FABIA YOU FESTu v pražském Průmyslovém paláci, kde si pro fanoušky připravil nadupanou audiovizuální Special Show, ve které ho budou moci návštěvníci vidět po boku rappera Ego, Lvcase Dope, Jakuba Děkana a dalších. Paulieho jsme se zeptali na pár otázek…

1) Chtěl jsi být odmalička zpěvákem? A pokud ne, tak čím?

Jako malej jsem chtěl bejt van Dammem a rozkopávat hlavy. Pak jsem se trochu uklidnil, začal jezdit na skejtu a dělat muziku.

2) Jak bys ve stručnosti popsal svou tvorbu? Pro koho zpíváš?

Jsem poměrně specifická persona, něco mezi sígrem a knihomolem. Nechci to nijak škatulkovat, ale dá se říct, že dělám „indie-rap“. Rapuju pro lidi, který chtěj číst mezi řádky a maj rádi muziku s atmosférou a emocema. Hlavně ale dělám muziku pro sebe. Je to taková terapie.

3) Jak jsi strávil letní festivalovou sezonu a na čem právě pracuješ?

Festivalová sezona je vždycky nabíjecí. Velká stage, hodně lidí, skvělá energie. Momentálně dokončuju desku s Kennym, která vyjde 30. listopadu 2018.

4) Jakou novou pecku chystáš pro fanoušky? Pro fanoušky chystám dva singly, který nebudou o chytlavejch refrénech ani párty beatech. Budou to zpovědi, kterejch si vážím a jsou pro mě víc než singly do rádií.

5) Čeká tě vystoupení na FABIA YOU FESTu. Chystáš při téhle příležitosti pro fanoušky něco speciálního? Na co se od tebe můžeme tentokrát těšit? Určitě chystám, ale nechci prozrazovat. Budeme dělat audiovizuální show s hosty, ale na výsledek se přijďte podívat sami.

6) FABIA YOU FEST je kromě hudby také o gamingu, youtuberech, počítačových hrách a multimediální zábavě. Co ty a hraní her nebo sledování youtuberů? Máš nějakého „oblíbence“?

Youtubeři mě z většiny vytáčej a jako gamer miluju Fifu s partou kámošů na PS. Jinak mě tenhle svět díkybohu míjí. V malý míře je to odreagování, ve velký jen žrout času.

7) Prozradíš nám na sebe ještě něco zajímavého?

Jsem šíleně nervózní před každou show. Ať už to je prostor pro tisíc lidí, nebo klub pro sto lidí. Furt to beru ale jako znamení, že mi na tom záleží.


Přečtěte si také