návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Exkluzivní rozhovor s rapperem Pauliem Garandem! Co si myslí o youtuberech a jakou pecku chystá pro fanoušky?

Co o sobě a svých budoucích plánech prozradil úspěšný rapper?
Vydáno: 23.10.2018
Rozhovor s rapperem Pauliem Garandem 1
Autor: FABIA YOU FEST Rozhovor s rapperem Pauliem Garandem 1

Paulie Garand je producent a rapper, který nyní působí pod vydavatelstvím Ty Nikdy, kde vydal celkem 5 alb. Momentálně spolu s producentem Kennym Roughem pracují na společném albu, které vyjde v prosinci 2018. Paulie vystoupí v sobotu 3. listopadu na FABIA YOU FESTu v pražském Průmyslovém paláci, kde si pro fanoušky připravil nadupanou audiovizuální Special Show, ve které ho budou moci návštěvníci vidět po boku rappera Ego, Lvcase Dope, Jakuba Děkana a dalších. Paulieho jsme se zeptali na pár otázek…

Rozhovor s rapperem Pauliem Garandem 2
Autor: FABIA YOU FEST Rozhovor s rapperem Pauliem Garandem 2

1) Chtěl jsi být odmalička zpěvákem? A pokud ne, tak čím?

Jako malej jsem chtěl bejt van Dammem a rozkopávat hlavy. Pak jsem se trochu uklidnil, začal jezdit na skejtu a dělat muziku.

2) Jak bys ve stručnosti popsal svou tvorbu? Pro koho zpíváš?

Jsem poměrně specifická persona, něco mezi sígrem a knihomolem. Nechci to nijak škatulkovat, ale dá se říct, že dělám „indie-rap“. Rapuju pro lidi, který chtěj číst mezi řádky a maj rádi muziku s atmosférou a emocema. Hlavně ale dělám muziku pro sebe. Je to taková terapie. 

3) Jak jsi strávil letní festivalovou sezonu a na čem právě pracuješ?

Festivalová sezona je vždycky nabíjecí. Velká stage, hodně lidí, skvělá energie. Momentálně dokončuju desku s Kennym, která vyjde 30. listopadu 2018.

Paulie Garand - FABIA YOU FEST
Autor: FABIA YOU FEST Paulie Garand - FABIA YOU FEST

4) Jakou novou pecku chystáš pro fanoušky?
Pro fanoušky chystám dva singly, který nebudou o chytlavejch refrénech ani párty beatech. Budou to zpovědi, kterejch si vážím a jsou pro mě víc než singly do rádií.

5) Čeká tě vystoupení na FABIA YOU FESTu. Chystáš při téhle příležitosti pro fanoušky něco speciálního? Na co se od tebe můžeme tentokrát těšit?
Určitě chystám, ale nechci prozrazovat. Budeme dělat audiovizuální show s hosty, ale na výsledek se přijďte podívat sami. 

6) FABIA YOU FEST je kromě hudby také o gamingu, youtuberech, počítačových hrách a multimediální zábavě. Co ty a hraní her nebo sledování youtuberů? Máš nějakého „oblíbence“?

Youtubeři mě z většiny vytáčej a jako gamer miluju Fifu s partou kámošů na PS. Jinak mě tenhle svět díkybohu míjí. V malý míře je to odreagování, ve velký jen žrout času.

7) Prozradíš nám na sebe ještě něco zajímavého?

Jsem šíleně nervózní před každou show. Ať už to je prostor pro tisíc lidí, nebo klub pro sto lidí. Furt to beru ale jako znamení, že mi na tom záleží.

Jan Žižka - galerie 10

Jan Žižka představí i německé hvězdy

FABIA YOU FEST nabídne skvělý hudební program, ale i odpočinkovou AVON Dream Zone pro ženy

FABIA YOU FEST nabídne skvělý hudební program, ale i odpočinkovou AVON Dream Zone pro ženy

Článek je zařazen v: FABIA YOU FEST , rozhovor , Paulie Garand , rapper , názor , youtubeři

reklama