Fanoušci brání hvězdu Hry o trůny poté, co na ni zaútočili trollové. Co krásné Emilii Clarke píšou?

Fanoušci Emilie Clarke brání herečku před útoky trollů.

Další den, další příklad toho, jak bezcitní dokážou být někteří jedinci na internetu. Terčem těchto zoufalců se nyní stala herečka Emilie Clarke známá jako Daenerys ze Hry o trůny. Důvod pro jejich útoky je pak obzvlášť krutý. Herečku totiž začali bombardovat trollové kvůli tomu, že na Instagram sdílela selfíčko, kde jí to údajně příliš nesluší.

Na fotce herečka drží hrnek s nápisem: „jde ti to ku*va dobře“, což měl být motivační citát pro všechny, kdo se třeba cítí trochu na dně. Místo toho si ale herečka musela číst, že její hlava vypadá, jako by ve velké rychlosti narazila při letu na drakovi do zdi. A to je jen jeden z mnoha příkladů nechutných nadávek a urážek, které se pod příspěvkem objevily.

Naštěstí se ale našla i spousta dalších lidí, včetně dokonce i některých kolegů ze Hry o trůny, kteří herečku pochválili, napsali jí krásný vzkaz, nebo ji jen pozdravili a popřáli jí hodně zdraví. K tomu všemu je pak nutno dodat, že herečka v letech 2011 a 2013 utrpěla dvakrát mozkové aneurysma, což je životu ohrožující stav, ze kterého se člověk dostává zatraceně dlouho. Nakonec to ale Clarke ustála a ona zkušenost ji inspirovala k tomu, aby později podporovala výzkum a léčbu těchto zdravotních komplikací.


Přečtěte si také