návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Fanoušci říkají Billie Eilish, že by se měla lépe oblékat. Zpěvačka jim nakládá touto drsnou reakcí

Co lidem vadí na zpěvačce Billie Eilish?
Vydáno: 18.09.2019
Billie Eilish vs. fanoušci 1
Autor: profimedia.cz Billie Eilish vs. fanoušci 1

Když se podíváte pod libovolný příspěvek zpěvačky Billie Eilish, najdete v něm desítky komentářů, které zpěvačce tvrdí, že kdyby se začala oblékat normálně, byla by mnohem hezčí. Tyhle otravné komentáře se můžou na první pohled zdát nevinné, jenže v kontextu toho, kolik jich každý den je, a že si je čtou i malé dívky, se ukazují být extrémně problematické. Zrovna mladé dívky se totiž potřebují učit, že na tom, jak vypadají, by nemělo vůbec záležet. A přesně to se nyní 17letá zpěvačka svým fanouškům snaží zoufale vysvětlit.

Zpěvačka sice v nedávném rozhovoru prozradila, že jakmile dovrší 18 let, svůj šatník lehce obmění, zároveň je ale přesvědčená, že nejlepším bojem proti hejtrům není mlčet, ale naopak dát najevo svůj vlastní názor. I když za něj bude kritizována. No a nám nezbývá než souhlasit. A co, že by nejspíš byla přitažlivější? Důležité zkrátka je, že je to její volba, a tu by se všichni měli naučit respektovat.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený BILLIE EILISH (@billieeilish),

Článek je zařazen v: Billie Eilish , zpěvačka , styl oblékání , oblečení , věci , vkus , atraktiviní , reakce

reklama