Fanoušek zemřel v kině na zástavu srdce, když sledoval Avengers 3! Zaměstnanci si ho ale nevšímali, protože…

Muž se vydal na svůj dlouho očekávaný film. Ten se mu ovšem nakonec stal osudným.

Tragická událost, kterou bychom v kině rozhodně zažít nechtěli, se stala v indickém městě Proddatur. 43letý Peddapasupula Baasha zde jako miliony diváků po celém světě vyrazil na comicsový megahit Avengers: Infinity War. Jako nespočet fandů, také on se na tuto obří comicsovou událost údajně těšil mnoho let. Jenže jeho vysněný film se mu nakonec stal osudným.

Baasha totiž během sledování třetích Avengers zemřel, když prodělal zástavu srdce. Mužových problémů si navíc během filmu nikdo nevšiml a nezasáhli ani zaměstnanci kina. Ti nechali muže sedět i po skončení filmu. Mysleli si totiž, že čeká na potitulkovou scénu, která je u filmů od Marvelu už tradicí. Muž měl na sobě navíc 3D brýle, a tak nebylo na první pohled vidět, že už je pravděpodobně po smrti.

Když už zaměstnancům došlo, že je s ním něco špatně, bylo už bohužel příliš pozdě. Fanoušci po celém světě tak nyní s nadhledem spekulují, že muž zemřel radostí z velkolepého zážitku a splněného snu. Nečekanou tragédii to však nijak nezmírní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také