Herečka Anne Heche (53) je po smrti
Autor: profimedia.cz Herečka Anne Heche (53) je po smrti

FOTO: Americká herečka Anne Heche zemřela. Podívejte se na poslední dojemnou fotku, kterou sdílela

rd. Publikováno: 12.08.2022
Herečka Anne Heche (53) je oficiálně po smrti. Zprávu oznámila její rodina. Ta herečku nechala odpojit od přístrojů životní podpory poté, co si prošla mozkovou smrtí.

reklama

Aktualizováno 13. 8. 2022 v 11:00: Herečka je podle zákona mrtvá, její srdce nicméně podle posledních informací stále buší a lékaři ji od přístrojů navzdory předchozím zprávám neodpojili, protože stále řeší otázku darování orgánů.

- - -

V pátek ráno už bylo bohužel jasno. Rodina slavné herečky Anne Heche doufala dlouhou dobu v zázrak. Žena totiž skončila po děsivé autonehodě v kómatu s velkými popáleninami a těžkým zraněním mozku. Následně ale doktoři oznámili mozkovou smrt a stav herečky tak přešel z beznadějného do zcela nemožného. Nyní tedy muselo padnout těžké rozhodnutí nechat herečku odpojit od přístrojů životní podpory.

„Chceme poděkovat všem za jejich milá přání a modlitby za Annino uzdravení a poděkovat obětavému personálu a skvělým sestrám z nemocnice West Hills. Anne bohužel kvůli své nehodě utrpěla těžké poranění mozku a zůstává v kómatu v kritickém stavu. Neočekává se, že přežije,“ uvedla dnes dopoledne zástupkyně hereččiny rodiny.

 

O několik hodin později pak přišla zpráva, že je herečka po odpojení od přístrojů oficiálně po smrti. Výše se můžete podívat na poslední fotku z jejího Instagramu, kterou herečka sdílela před čtyřmi týdny. Je na ní se svými kolegy na place jejího pravděpodobně posledního snímku Lawrence Bros.

Anne Heche bude odpojena od přístrojů 1

FOTO: Stav herečky Anne Heche je po kruté nehodě beznadějný. Bude odpojena z přístrojů

reklama