FOTO: Angelina Jolie překonala instagramový rekord Jennifer Aniston. Jak trumfla fotku Přátel?

Herečka Angelina Jolie způsobila na Instagramu pěkný rozruch.

Když se před pár lety herečka Jennifer Aniston připojila na Instagram a jako první sdílela selfíčko se svými kolegy ze seriálu Přátelé, internet málem explodoval. Lajky se jen hrnuly a překonala hranici jednoho milionu sledujících za 5 hodin a 16 minut. Stanovila tím nový rekord. Rekord, který teď byl překonán.

Chopila se toho pro změnu herečka Angelina Jolie – to už je podruhé, co Aniston něco přebrala. Jolie každopádně přišla na Instagram šířit osvětu, a jako ambasadorka OSN tak pochopitelně začala řešit konflikt v Afghánistánu, když sdílela dopis jedné mladé afghánské dívky. Za to sklidila velký respekt, jak ale sama napsala, její práce zdaleka nekončí. Sociální síť tak zřejmě bude k těmto účelům využívat i nadále. Každopádně v řeči čísel se Jolie dostala na 2 miliony sledujících pod 3 hodiny, čímž právě překonala rekord Aniston. V současnosti má pak Jolie 7 milionů sledujících.

Sdílejte článek
Štítky OSN Afghánistán Instagram rekord Jennifer Aniston herec Přátelé sledující Angelina Jolie Angelina Jolieová Jennifer Anistonová

Přečtěte si také