Showbyznys

14. října 2022 10:40

redakce Prima Lajk

FOTO: Beckhamovi se veřejně přiznali k tomu, jaké problémy řeší v ložnici. Co na sebe práskli?

Slavný pár přiznal, jaké problémy řeší v ložnici.

Fotbalista David Becham (47) patří se svou manželkou Victorii (48) ke stabilním párům, které i po letech stále působí zamilovaným dojmem. Teď se ale veřejně přiznali k tomu, že i oni řeší pravidelně v ložnici jeden problém. Co na sebe práskli?

Po třiadvaceti letech manželství se na svém Instagramu David svěřil s tím, čím ho jeho manželka v poslední době zlobí. „Moje žena si koupila novou lampičku na čtení... Jen pro doplnění, žádná další světla v místnosti rozsvícena nejsou,“ postěžoval si vtipně u fotografie z postele. Slavný sportovec na ní leží otráveně na boku a je zády ke své ženě. Manželka má přitom rozsvícenou malou lampičku, která ale spolehlivě osvětluje celou místnost.

Reakce samotné Victorie na sebe nenechala dlouho čekat a manželka na připomínku svého muže pohotově zareagovala. „Nevíte někdo o nějaké alternativě? Ty stížnosti od pana Beckhama KAŽDÝ VEČER už mě dovádějí k šílenství,“ napsala Beckhamová. Je vidět, že i po letech v jejich manželství nadhled a smysl pro humor nechybí, a to je ten největší předpoklad pro úspěšný, pevný a milující vztah.

Sdílejte článek
Štítky vztahy David Beckham Victoria Beckham celebrity showbyznys

Přečtěte si také