Showbyznys

8. července 2021 12:43

redakce Prima Lajk

FOTO: Bude z ní muž? Sexy představitelka princezny Diany odhalila, jak je to s jejím pohlavím

Krásná Diana ze seriálu Koruna mění zájmena.

Emma Corrin si za roli princezny Diany vysloužila nejen skvělé recenze, hromadu chvály a kupu prestižních cen, ale získala si i přízeň ze strany pánského publika. Sociální sítě byly po premiéře čtvrté řady seriálu Koruna plné nadšených výkřiků, jak je herečka skvělá, nádherná, dokonce možná i hezčí než samotná Diana.

Záhy se tak herečka stala velmi vyhledávanou, objevila se na několika obálkách módních magazínů a dostala nabídku na desítky dalších rolí, jenže pánové se teď možná budou muset připravit na smutnou zprávu. Zaprvé, herečka nerada mluví o svém soukromí, pokud tedy je s někým ve vztahu, nečekejte, že se o tom bude svěřovat veřejnosti. A druhou věcí je, že dost možná hledá něco úplně jiného, než většina lidí čekala.

Už před nějakou dobou totiž Corrin sdílela fotku na svém Instagramu s popiskem: „Vaše oblíbená queer královna“, což naznačuje, že je velice spřízněná s LGBTQ+ komunitou, a její pohlaví a sexuální orientace nejsou jasně vyhraněné. Nyní pak herečka sdílela novou fotku, na které má přes prsa obvazy, aby zmenšila objem hrudníku. Může tím naznačovat začínající proměnu v pánské pohlaví, přesto ale zatím upřesnila, že pro tuto chvíli ještě používá zájmena „ona/ony“.


Přečtěte si také