Showbyznys

2. listopadu 2022 12:17

redakce Prima Lajk

FOTO: Byla smrt rappera Takeoffa nehoda? Nahrávací společnost prozradila skutečnou příčinu tragédie

Rapper Takeoff byl tragicky zastřelen ve věku 28 let. Podle vyjádření jeho nahrávací společnosti ale vše mohla být jen nehoda.

Rapper Takeoff ze známé skupiny Migos byl údajně zabit zbloudilou kulkou, uvedla v oficiálním prohlášení jeho nahrávací společnost. 28letý hudebník nominovaný na Grammy zemřel v úterý při střelbě v bowlingovém baru v texaském Houstonu.

Jeho nahrávací společnost později vzdala rapperovi hold a napsala: „Nesmyslné násilí a zbloudilá kulka vzaly další život. Jsme zdrceni.“

Šéf houstonské policie Troy Finner nicméně prohlásil, že nechce spekulovat o tom, zda byl rapper cílem, či nikoli. Na základě toho, co však ví, byl Takeoff respektovaný a nenásilný. V tuto chvíli tak není důvod předpokládat, že byl zapleten do jakékoli kriminální činnosti. Policie nicméně žádá svědky, kteří mají ke střelbě jakékoli informace, aby se přihlásili.

Rappera mezitím na sociálních sítích oplakaly nejen kolegové z hudební branže, ale zástupy fanoušků. Nikdo nechce věřit tomu, že nadějný umělec zemřel tak náhle a tak mladý.

Sdílejte článek
Štítky rapper nahrávací společnost Takeoff Migos zbloudilá kulka

Přečtěte si také