Showbyznys

25. listopadu 2020 20:27

redakce Prima Lajk

FOTO: Cristiano Ronaldo se rozloučil s Maradonou! Co dojemného o něm napsal?

Jeden z nejlepších fotbalistů současnosti vzpomíná na toho nejlepšího vůbec. A jak na Maradonu vzpomínají další fotbalové hvězdy?

Je to teprve pár hodin, co celý svět šokovala zpráva o smrti argentinské fotbalové legendy, Diega Maradony. Slavný bouřlivák zemřel v 60 letech na infarkt. Jen dva týdny poté, co byl propuštěn z nemocnice po nutné operaci mozku. Kvůli smrti sportovního velikána pláče nejen celá Argentina, ale samozřejmě i celý fotbalový svět. Na Maradonu pak s velkou bolestí u srdce vzpomínají i ty největší hvězdy současnosti v čele s Cristianem Ronaldem.

Slavný portugalský střelec napsal na svůj Instagram slova, která argentinského mistra vystihují asi naprosto dokonale. „Dnes se loučím s přítelem a svět se loučí s věčným géniem. Jeden z nejlepších vůbec. Bezkonkurenční kouzelník. Odchází příliš brzy, zanechává za sebou velký odkaz. Odpočívej v pokoji, eso. Nikdy na tebe nezapomeneme,“ napsal hráč Juventusu, který teď nejspíš nemá daleko k slzám.

Smutní pak samozřejmě také další slavný Argentinec, Lionel Messi. „Velmi smutný den pro všechny Argentince a pro fotbal. Opustil nás, ale zároveň neopustil, protože Diego je věčný. Prožil jsem s ním krásné chvíle a chtěl bych využít této příležitosti a vyjádřit soustrast jeho rodině a přátelům," uvedl hráč Barcelony. Své sbohem pak argentinské ikoně poslaly také další hvězdy, např. Brazilec Neymar, Harry Kane či Petr Čech.

Ztratil jsem skvělého přítele a svět přišel o legendu. Určitě si spolu jednou zakopeme. Nahoře v nebi,“ vzkázala další fotbalová legenda Pelé. Fotbalový svět zkrátka přišel o velikána a nehraditelnou osobnosti, která bude zatraceně chybět.

Sdílejte článek
Štítky Diego Maradona smrt Lionel Messi vzkaz Cristiano Ronaldo Petr Čech Pelé

Přečtěte si také