FOTO: Dcera Paula Walkera přiznala nádor! Má známá kráska vážné zdravotní problémy?

MilanR. Publikováno: 15.11.2021
Osud si s influencerkou a modelkou Meadow Walker stále nehezky zahrává. Po tragické smrti svého otce totiž musela řešit vážné zdravotní problémy, které před všemi tajila.

reklama

Meadow Walker zažívá v posledních měsících obrovské chvíle štěstí. Minulý měsíc se totiž provdala za svého partnera, herce Louise Thorntona-Allana, s nímž vztah dlouhou dobu tajila a k oltáři ji doprovodil její kmotr, akční drsňák Vin Diesel. Influencerka, modelka a dcera zesnulého herce Paula Walkera tak má po mnoha těžkých letech opět důvod k radosti. V uplynulých dnech se navíc na Instagramu přiznala, že se v minulosti nevzpamatovávala pouze z tragického smrti svého otce, jenž zemřel po ošklivé autonehodě, ale do toho si procházela i vážnými zdravotními problémy.

Na sociální síti totiž zveřejnila dva roky starou roku z nemocnice, k níž přidala velmi výmluvný popisek: „Dnes jsou to dva roky. Ušla jsem dlouhou cestou. Sbohem, nádore!“ Krásná Meadow tak vůbec poprvé přiznala, že trpěla nádorovým onemocněním. Zda se jednalo o zhoubný či nezhoubný nádor a jestli bojovala o život, to už Meadow neprozradila. Řekla pouze, že se nyní cítí požehnaná a vděčná. Je tedy jasné, že ani tato situace jí v minulých letech příliš nepřidala a jedná se pro ni o velmi citlivé téma. Doufejme tedy, že má všechny zdravotní problémy už opravdu za sebou.

 

 

Meadow Walker (22)

GALERIE: Krásná dcera zesnulého Paula Walkera se provdala! Komu řekla své ano?

Meadow Walker (22)

GALERIE: Dcera zesnulého Paula Walkera zazářila na premiéře Rychle a zběsile 9. Vyrostla z ní sexy dáma

reklama