návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

FOTO: Deadpool brutálně utřel týpka, který urážel děti na internetu! Podívejte se, jak mu odpověděl

Deadpool se postavil za své fanoušky.
Vydáno: 21.02.2018
Deadpool brání fanoušky
Autor: Instagram.com Deadpool brání fanoušky

Ryan Reynolds, představitel filmového Deadpoola, je miláček internetu. Na Twitteru pravidelně trollí nejen svou krásnou manželku Blake Lively, ale také své děti, a nejčastěji sám sebe. Smysl pro humor tomuhle herci zkrátka nechybí. Má mimo jiné ale i velké srdce, což dokázal například nedávno, když v kostýmu sprostého hrdiny dorazil navštívit několik nemocných dětí.

 

 

To se ale nelíbilo jednomu uživateli Instagramu, který fotky s nemocnými okomentoval tím, že je Deadpool mládeži nepřístupný film, a tudíž je něco velmi špatně, když tyhle děti považují Deadpoola za svého hrdinu. Reynoldsova reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

„Jo. Deadpool je mládeži nepřístupný. Kdyby však moje děti měly snášet, byť jen zlomek toho, co musí každý den snášet tyhle děti, dovolil bych jim sledovat, co by si sakra přály! Ale je to jen můj názor,“ napsal herec. Amen.

Článek je zařazen v: Ryan Reynolds , Deadpool , stěr , Instagram , fanoušci

reklama