Showbyznys

28. června 2022 14:08

redakce Prima Lajk

FOTO: Děsivé přiznání Machine Gun Kellyho! Co odporného udělal při hovoru s Megan Fox?

Zpěvák Machine Gun Kelly se přiznal k šokujícímu činu.

Muzikant se ve svém dokumentu Life In Pink otevřeně přiznává ke svým těžkým chvílím a fanouškům popisuje momenty, kdy se cítil naprosto na dně. Dvaatřicetiletý hudebník popsal, jak si jednou mířil nabitou zbraní do pusy, když volal se svou přítelkyní, herečkou Megan Fox.

MGK, pravým jménem Colson Baker, v dokumentu popsal, že těžké chvíle pro něj začaly v červenci roku 2020. Byla to doba, kdy zemřel jeho otec a ztráta milovaného člena rodiny u něj vše odstartovala nepříjemné pocity.

„Nemohl jsem vyjít z pokoje a cítil jsem se opravdu, opravdu špatně. Megan jela kvůli natáčení filmu do Bulharska a já jsem začal trpět paranoiou. Zdálo se mi, že mě chce někdo zabít,“ vypráví děsivou zkušenost MGK. Díky tomu vždy usínal s nabitou zbraní vedle postele. „Volal jsem Megan a říkal jsem jí, že tady pro mě není. Byl jsem v pokoji a vyšiloval jsem. Pak jsem si namířil zbraní do pusy,“ zní zpěvákova slova v dokumentu.

Dál popsal, jak do telefonu křičí a natahuje zbraň, ve které se zasekne náboj. „Megan byla ticho, jako když je mrtvá,“ pokračuje v popisu šokujících událostí. Dokument Life in Pink také ukazuje, jak významnou roli Megan Fox hraje v jeho životě. „Ona mi pomáhá psát písně. Je to jako pohádka, o které ti ve škole nikdy nevyprávěli. Ta vášeň mezi námi je prostě jako z jiného světa,“ rozplýval se zamilovaně MGK.


Přečtěte si také