návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

FOTO: Drsňák Rock konečně ukončil debatu o tom, jestli ananas patří na pizzu! Na čí stranu se postavil?

Tak patří, nebo nepatří?
Vydáno: 30.11.2018
Patří ananas na pizzu? 2
Autor: Instagram.com Patří ananas na pizzu? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwayne „The Rock“ Johnson je v současnosti jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu, užívá si kariéru hvězdného herce, který si může vybírat vlastní projekty, zároveň má velkou šťastnou rodinu, žije zdravý život, jeho postavu mu závidí asi tak půlka mužské populace, a do toho má ještě dost dobrý smysl pro humor. Jestli tedy někdo měl konečně vyřešit dilema ananasu na pizze, je to právě on!

Patří ananas na pizzu? 1
Autor: Instagram.com Patří ananas na pizzu? 1

 

Rock teď čerstvě sdílel na Instagram fotku pizzy, kterou mu jeho trenér poslal, aby se posílil pro speciální natáčecí dny na setu filmu Hobbs & Shaw, spin-offu série Rychle a zběsile. A co na pizzu řekl „DJ“? Ten byl překvapivě nadšený. Nejen, že ji v klidu zdolal (a ty dvě další pod ní dost možná taky), ale ještě pochválil právě výběr ingrediencí. Ananas prý na šunkovou pizzu totálně patří. Ale pozor, je to zároveň od člověka, který si ráno do ovesných vloček lije tequillu a sype hnědý cukr. Zjevně má tedy dost zvláštní chutě.

Článek je zařazen v: pizza , Rock , herec , Dwayne Johnson , The Rock , ananas , Instagram