Showbyznys

19. listopadu 2020 13:49

redakce Prima Lajk

FOTO: Drsňák Rock se kvůli obřím svalům nevešel do auta! Film kvůli němu musel měnit scénář

Hlavní hvězda nového filmu Red Notice narazila na nečekané potíže při nastupování do auta. Dwayne Johnson je příliš velký!

Herec Dwayne Johnson aka The Rock se s fanoušky na Instagramu čerstvě podělil o zábavnou historku z natáčení jeho nejnovějšího snímku Red Notice pro Netflix. Rock na fotce stojí u luxusního Porsche Taycan, režisér pod ním připravuje záběr a v ten moment oba zjistí, že herec, známý pro své obří svaly, se do auta jen tak nevejde.

Na Instagramu Johnson napsal, že záběr patří do šílené akční honičky, jenže po měsících příprav, převozu auta do Spojených států a spoustě tréninku najednou zjistili, že má příliš široká záda, aby do auta vlezl bez pomoci. Celý štáb v ten moment ztichl, jenom aby se pak začal hromadně smát. Naštěstí šikovný režisér vymyslel způsob, jak záběr pořídit, aniž by divák poznal, že herec do auta jen tak nevleze, takže nás to ve filmu nebude nijak rušit.

Jo, holt s velkými svaly přichází občas taky nečekané překážky, třeba jako například sportovní auta. Tentokrát ale vše dopadlo a už příští rok se budeme moct kochat tím, co nám drsňák Rock ještě spolu s představitelkou Wonder Woman Gal Gadot a deadpoolovským Ryanem Reynoldsem představí.

Sdílejte článek
Štítky film Instagram auto svaly herec Rock Dwayne Johnson

Přečtěte si také