Showbyznys

7. července 2022 12:29

redakce Prima Lajk

FOTO: Exmanželku Charlieho Sheena kritizují kvůli fotkám s dcerou na OnlyFans. Co na nich dělá?

Sheenovu bývalou manželku Denise Richards lidé kritizují za její spolupráci s dcerou na platformě OnlyFans.

Dcera Charlieho Sheena a Denise Richards se jmenuje Sami Sheen a nedávno zaplnila titulky médií kvůli tomu, že si vytvořila účet na OnlyFans. Tato platforma se stala synonymem pro sexuální obsah za úplatu.

Rozhodnutí osmnáctileté dcery oba rodiče rozdělilo. Zatímco Charlie byl proti, Denise své dceři projevila podporu a dokonce navrhla, že by si také založila účet. Nakonec zašla jednapadesátiletá Denise ještě dál a odhalila, že se svou dcerou budou tvořit společný obsah. „Jak víte, brzy natáčím se svou mámou. Pokud nám dáte tip, určitě vám zašlu nějaké speciální a sladké video od nás obou,“ napsala Sami v příspěvku, který sdílela 2. července.

Vzhledem k tomu, že jejich společný obsah Sami popsala jako „sladký“, si můžeme už jen domýšlet, co si pod tím představit. Lidi tato informace znepokojila a vyjádřili svůj jasný nesouhlas. „Jako máma dvou dcer tohle považuji za velmi znepokojující,“ napsala například jedna žena. „Hmmm…Ne! Kdo to sakra dělá se svým dítětem? Tohle je strašně nevhodné a nechutné,“ napsal další uživatel. To, co si o tom myslí sám Charlie už si můžeme pouze domýšlet.

Zpočátku byl šestapadesátiletý Sheen ostře proti rozhodnutí své dcery. „Tohle neschvaluji. Ale protože jí nejsem schopný zabránit, naléhal jsem na ni, aby to udělala elegantně a kreativně. Teď je jí 18 a žije se svou matkou. Tohle se pod mojí střechou nestalo,“ řekl v minulosti Sheen pro E! News.

Poté však Sheen otočil a řekl, že jejich dcera potřebuje jednotnou výchovu a měla by se na ně jako na rodiče moci spolehnout. Denise Richards pak sama prohlásila, že není v pozici, kdy by svou dceru mohla soudit. „Nemůžu její volby odsuzovat. Sama jsem dělala divoké věci a fotila pro Playboy. A upřímně řečeno, její otec by také neměl,“ uzavřela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také