Showbyznys

30. září 2021 14:49

redakce Prima Lajk

FOTO: Fanoušci Billie Eilish se prý bojí jejích prsou! Kolik jich ztratila po sdílení této odvážné fotky?

Billie Eilish prý ztrácí fanoušky. Co jim tolik vadí?

Prsa. Vážně je třeba se jich bát? My bychom si skoro troufli říct, že ne, kdybyste se ale zeptali fanoušků zpěvačky Billie Eilish, pravděpodobně by byli jiného názoru. Zpěvačka teď totiž čerstvě odhalila, že kvůli sdílení fotky svého bujného dekoltu, přišla o 100 tisíc sledujících.

Takové ztráty si člověk samozřejmě všimne, těžko pak říct, jestli byl důvodem nutně strach z velkých prsou nebo jen přesvědčení, že by podobné fotky mladá zpěvačka na Instagram dávat neměla. To je vzhledem k americkým konzervativnějším hodnotám u některých lidí vlastně docela pochopitelné, přesto si ale zpěvačka postěžovala na to, jak jsou ostatní lidé… úzkoprsí, ba dokonce netolerantní.

Eilish už v minulosti několikrát řekla, že se za své tělo dlouhou dobu styděla. Po dosažení 18 let věku ale zpěvačka naopak zahodila velké tlusté mikiny a začala se oblékat jako dáma, co víc, jako dáma, která ví, že její tělo má spoustu předností. Někoho pak asi budou tyto přednosti mírně strašit, to je ale cena, kterou je autorka nového bondovského songu zjevně ochotna zaplatit.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka Billie Eilish

Přečtěte si také