FOTO: Fanoušci kritizují Thora z Avengers za oslavu narozenin během pandemie. Vážně tohle sdílel na Instagram?

Fanoušci jsou naštvaní na slavného představitele Thora z Avengers.

Představitel Thora z Avengers Chris Hemsworth si svými nedávnými příspěvky na Instagramu pořádně zavařil. Herec momentálně se svojí rodinou pobývá v Austrálii, kde kromě jiného taky natáčí čtvrtého Thora. Před pár dny ale jeden z jeho přátel slavil narozeniny, a tak se Hemsworth rozhodl, že mu uspořádá obří narozeninovou párty ve stylu osmdesátých let. Jinými slovy spousta těsných trikotů, výrazných barev, vtipných brýlí, teplákových souprav a tak podobně. Především ale taky žádná rouška.

Jakmile tak herec sdílel fotky z oslavy, kde je vedle své sexy manželky Elsy Pataky nebo kolegy z branže Idrise Elby, ozvala se přísná kritika ze strany fanoušků. Jako by totiž herec ignoroval, že ve světě stále zuří pandemie, a zatímco miliony lidí nemají na nájem a sotva uživí svou rodinu, herec si dovádí bez roušky mezi desítkami lidí.

A ano, z hlediska empatie to nebyl zrovna nejlepší nápad podobné fotky momentálně sdílet. Zároveň je nutno říct, že herec i jeho blízké okolí podstupuje týdně několik testů na přítomnost viru, žije a pohybuje se v de facto izolovaném prostředí a všichni tak byli s největší pravděpodobnou v bezpečí. Ano, to lidi na internetu příliš neuklidní, zároveň je ale těžké se na herce zlobit, že využívá dobré pandemické situace v zemi, která vir zkrotila mezi prvními.


Přečtěte si také