návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

FOTO: Greta na Halloween vytočila popírače globálního oteplování! Za co se převlékla?

Nejlepší halloweenský kostým, který stál zároveň nejmenší námahu?
Vydáno: 01.11.2019
Gretin kostým 1
Autor: facebook.com Gretin kostým 1

16letá Greta zvládá práci se sociálními sítěmi na jedničku. Když například před nedávnem americký prezident Gretu urazil, že vypadá jako šťastné děvče, změnila si ironicky svůj popisek na Twitteru na „šťastné děvče“. A to je jen jeden z mnoha případů, kdy Greta s nadhledem a lehkostí zvládla reagovat na něco v pravdě celkem vážného. Teď se jí to každopádně povedlo znovu, a opět to stojí za to.

Svět slavil svátek Halloweenu a lidé tak po celém světě vyráželi do ulic a na party v nejrůznějších převlecích. No a příležitosti využila i mladá švédská aktivistka, která přiznala, že ve Švédsku Halloween nikdy neslavila, tentokrát ale udělala výjimku a rozhodla se, že vystraší všechny popírače globálního oteplování. A to prostě tak, že se za nic nepřevleče, protože se jí bojí i bez kostýmu. Chytré a úderné zároveň, přesně jak to má být.

Článek je zařazen v: Greta Thunberg , globální oteplování , Halloween , fotka , aktivity , kostýmy

reklama