návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

FOTO: Harry Potter a Draco Malfoy se sešli poprvé po letech a fanynky si všimly kruté věci! Co objevily?

Harry a Draco po letech opět spolu. Tentokrát na stejné straně.
Vydáno: 09.10.2018
Harry a Draco po letech 2
Autor: Warner Bros. Harry a Draco po letech 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Řekneme vám malé tajemství, připraveni? Věci, které vidíte ve filmech, NEJSOU skutečné! Bum. Exploze hlav. Jo, je nám fakt líto, že jsme vám to museli říct, ale je to naprosto zásadní pro to, abyste pochopili následující řádky.

Představitelé Harryho Pottera a Draco Malfoye Daniel Radcliffe a Tom Felton se totiž ve skutečnosti mají rádi. Co víc, dokonce jsou i přátelé. Jak to víme? No protože se spolu sem tam vyfotí, zajdou na večeři nebo jeden druhého skočí pozdravit do zákulisí divadelní hry.

 

K tomu poslednímu teď nedávno došlo na Broadwayi a bylo to po několika letech, co se oba herci opět setkali. Netřeba dodávat, že společné foto na Instagramu vyvolalo lavinu pozitivních reakcí od všech fanoušků jak Nebelvíru, tak Zmijozelu. Ne všechny komentáře ale byly veselé. Jeden například zmínil, že Tom Felton nyní vypadá jako režisér porna, zatímco jiná fanynka poznamenala, že oba vypadají, jako by pozřeli menší množství drog. No, kdo ví.

Článek je zařazen v: Harry Potter , Draco Malfoy , Daniel Radcliffe , Tom Felton , herci , divadlo , přátele , Instagram , kamarádi