návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

FOTO: Hrozí jim nebezpečí? Harry s Meghan bydlí blízko pěstitelů konopí!

Harry s Meghan bydlí poblíž konopné farmy. Je to pro ně nebezpečné?
Vydáno: 03.03.2020
Harry a Meghan
Autor: profimedia.cz Harry a Meghan

Bývalý princ Harry (takže už jen Harry) a jeho žena Meghan to posledních pár týdnů neměli jednoduché. Opuštění královské rodiny se nakonec ukázalo komplikovanější, než původně čekali, jejich obchodní plány jim zarazila královna, když jim zakázala používat přízvisko Sussex Royal, Kanada se rozhodla, že jim přestane platit ochranu a teď se navíc provalilo, že bydlí jen pár kilometrů od nově vzniklých konopných farem. A to je by pro ně mohl být zatím největší problém.

Harry, Meghan a pěstírny konopí 1
Autor: profimedia.cz Harry, Meghan a pěstírny konopí 1


Přestože je marihuana v Kanadě od roku 2018 legální, stále přitahuje pozornost zločineckých organizací, nehledě na to, že už jen samotný fakt, že bývalý příslušníci královské rodiny pobývají na stejném ostrově jako pěstitelé trávy, není zrovna výstavní informací. Tak snad Harrymu s Meghan nic nehrozí, brzy se vrátí k práci a média jim konečně dají pokoj.

Článek je zařazen v: Harry , Meghan , konopí , Kanada , královská rodina , princ Harry , Meghan Markle

reklama