návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

FOTO: Hvězda Avengers začala prodávat svíčku s vůní vlastní VAGINY! Vážně ji lidé kupují?

Na čem všem se dá vydělávat?
Vydáno: 11.01.2020
Svíčka se specifickým aroma 1
Autor: Marvel Svíčka se specifickým aroma 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herečka Gwyneth Paltrow je tak trochu divná. Na jednu stranu měla kliku, protože si střihla roli přítelkyně Tonyho Starka v prvním Iron Manovi a od té doby z ní Marvel udělal globální superstar, která si zahrála i ve všech Avengers. Jenže pak je tu její obchodní stránka, kdy si založila stránku Goop, a na té prodává všelijaké podivnosti. Ta nejnovější? Svíčka s vůní její vaginy.

Ano, když zajdete na webové stránky herečky Gwyneth Paltrow, objevíte tam tři druhy svíček, a ten třetí pojmenovaný doslova „smells like my vagina“. Vzniklo to prý jako vtípek mezi výrobcem parfémů a 47letou herečkou, následně se toho však oba chytili a teď jsme tady.

Těžko říct, jak svíce doopravdy voní, je však popisována jako zábavná, krásná a sexy věc s nečekaným aroma. Uf. Cena svíčky je v přepočtu zhruba 1700,- Kč, nicméně nebojte, aktuálně je zoufale vyprodaná a zatím není jasné, kdy dorazí další várka. My se každopádně nemůžeme dočkat, až Gwyneth přijde s dalším podobně sofistikovaným obchodním nápadem.

Článek je zařazen v: vagina , Gwyneth Paltrow , herecka , svíčka , aroma , vůně