Showbyznys

14. května 2018 11:13

redakce Prima Lajk

FOTO: Hvězda Deadpoola se ukázala nahá! Vyrazíte po téhle úchylné fotce ještě do kina?

Když už dělat promo k Deadpoolovi, tak pořádně, že jo?

Deadpool… je zkrátka jiný. Jeho první sólový film byl dost možná nejulítlejší komiksový blockbuster, jaký jsme doposud viděli, a pokud bychom věřili ohlasům kritiků, kteří už mají za sebou dvojku, čeká nás tenhle týden ještě divočejší jízda než minule.

S tím samozřejmě souvisí i marketingová kampaň, která nyní jede na plné obrátky. Pokud si ještě dobře vzpomínáte, ani minule to nebyla úplně klasická promovací jízda, lákalo se například na valentýnskou romanci (svým způsobem vlastně pravda) a taky si tvůrci utahovali z Hugh Jackmana, Austrálie nebo komiksového Green Lanterna (v obou hrál hlavní roli Ryan Reynolds). Jak už jsme ale naznačili, letos filmaři ještě přitvrdili.

Po geniálních ukázkách s Peterem, hudebním klipu se Céline Dion nebo omluvě Davidu Beckhamovi nyní došlo i na nahé fotky. Místo hlavní hvězdy Ryana Reynoldse shodil tentokrát svršek jeho kolega Josh Brolin a pro filmový festival v Cannes zapózoval nahý s rybou. Ano – s rybou. Proč? Protože měl nápad na romantický film o něm a rybě. Který by zároveň fungoval jako prequel ke komiksové týmovce X-Force. Pořád nechápete? Nevadí. Tu fotku musíte stejnak vidět.


Přečtěte si také