Jennifer Aniston je rekordmankou 1
Autor: profimedia.cz Jennifer Aniston je rekordmankou 1

FOTO: Hvězda seriálu Přátelé stanovila nový Guinessův rekord! V čem překonala prince Harryho a Meghan?

Publikováno: 17.10.2019
Hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston je v Guinessově knize rekordů.

reklama

Asi vám tento týden neutekla zpráva, že se herečka Jennifer Aniston rozhodla založit si Instagram. Slavná herečka jako první příspěvek sdílela fotku ze setkání svých dobrých přátel, kteří s ní shodou okolností účinkovali v legendárním sitcomu Přátelé. Fotka tak okamžitě rozvířila spekulace o návratu seriálu, především se ale objevila naprosto všude a Jennifer pod ni psali jak obyčejní lidé, tak i kupa celebrit.

To všechno pak vedlo k tomu, že se herečce povedlo překonat jeden hezký světový rekord. Do Guinessovy knihy rekordů se totiž zapsala jako osoba, která na Instagramu nejrychleji získala 1 milion followerů. Překonala tak předchozí rekordmany prince Harryho a Meghan Markle. Aniston se to podařilo za 6 hodin!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

 

Fotka Přátel navíc rovněž sbírá rychle nové lajky, aktuálně jich má 12,3 milionů, a může tak brzy atakovat Kylie Jenner jakožto druhý nejlajkovanější příspěvek na síti. Má přes 18 milionů. Na prvním místě je stále fotka vejce, které se stalo virální jenom proto, aby porazilo právě výše zmíněnou Kylie. Vejce dalo přes 50 milionů.

reklama