Showbyznys

29. března 2016 17:08

redakce Prima Lajk

FOTO: Hvězdě Útěku z vězení a Resident Evil se smáli na netu. Přiznala se k depresím a sebevražedným sklonům...

Všichni si ho pamatujeme z rolí drsných i sympatických postav. Za svou hvězdnou kariérou však léta skrýval vážné psychické problémy.

Populární herec Wentworth Miller se stal díky slavnému seriálu Útěk z vězení televizní hvězdou, vidět jsme ho mohli také ve filmové sérii Resident Evil a aktuálně prožívá slušný comeback díky komiksovým seriálům Flash a Legends of Tomorrow. Teď však šokoval svět něčím jiným než svými hereckými výkony. Přiznal se totiž, že před lety trpěl velkými depresemi. Stačilo pak málo a on možná nebyl mezi námi.

Bolestivému přiznání přitom předcházela rádoby vtipná, pět let stará, fotka uveřejněná na sociálních sítích, na níž je herec zachycen s nějakým tím kilem navíc. Jenže zatímco mnozí se nad jeho nadváhou smáli, Millera tato momentka zasáhla a rozhodl se jít s pravdou ven. Na svém Facebooku uvedl, že fotka byla pořízena v nejhorším období života. Kvůli mnoha životním trablům totiž trpěl vážnými psychickými problémy a objevily se u něj dokonce sklony k sebevraždě! Právě v jídle pak našel útěchu od svých problémů a šlo o hlavní důvod, proč tak rapidně přibral. S depresemi a dalšími problémy pak bojoval dlouhá léta a poprvé o nich promluvil až před třemi lety. Nikdy se ovšem neotevřel v takové míře, jako právě teď.

Znovu uveřejněná fotka mu pak připomněla nejen nejhorší okamžiky jeho života, ale také jeho obří odhodlání a lásku okolí, díky kterým se z kritické situace dostal. Stránka The LAD Bible, která fotku na Facebooku zveřejnila, se herci již omluvila, fotografii stáhla a slíbila, že podobných srandiček na téma psychických nemocí se už nikdy nedopustí. Hercovo doznání a jeho velká odvaha zkrátka dojala všechny.

Právě tato fotka vedla k hercově doznání.


Přečtěte si také