FOTO: Jsou Kapitán Amerika a Selena Gomez novým hollywoodským párem? Fanoušci je nachytali na rande!

Můžeme se snad těšit na nový hvězdný pár?

Zpěvačka Selena Gomez (29) zatím neměla moc štěstí na lásku. V minulosti randila například se zpěvákem Weekndem nebo basketbalovou hvězdou NBA Jimmym Butlerem, ale všechny její vztahy ztroskotaly. V jednom rozhovoru se dokonce svěřila s tím, že si ve všech vztazích přišla méněcenná. Nyní se ale na internetu šušká, že vběhla do láskyplné náruče slavného herce Chrise Evanse (40), který ztvárnil akčního superhrdinu Kapitána Americu.

Všechno to začalo, když herec před nedávnem začal na Instagramu sledovat o jedenáct let mladší zpěvačku. Na tom by nebylo nic zvláštního, říkáte si, jenže Chris na sociální síti sleduje jen 162 lidí, takže si moc dobře vybírá, koho chce či nechce vídat na Instagramu. Další díl skládačky si fanoušci našli v tom, když viděli vycházet dvojici jen chvíli po sobě z jednoho losangeleského studia a o několik dní později i z oblíbené restaurace uprostřed města.

Fandové také připomněli, že v roce 2015 Selena Gomez v pořadu Watch What Happens Live prozradila, že je její největší mužský idol právě sexy herec Chris Evans a přiznala, že do něj byla dlouho zamilovaná. Splnila si snad zpěvačka svůj dávný sen a dvojice spolu tvoří nový hollywoodský pár? Nechme se překvapit.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez Amerika Instagram vztah Hollywood herec NBA Chris Evans randění Selena Gomezová láska hollywoodský pár Jimmy Butler

Přečtěte si také