návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

FOTO: Konečně známe vydání nového dílu Hry o trůny! Očekávaná šestá kniha vyjde už v…

Dlouhé čekání fanoušků je snad konečně u konce.
Vydáno: 06.09.2016
Kdy se čtenáři dočkají další knížky?
Autor: HBO Kdy se čtenáři dočkají další knížky?

Fantasy Hra o trůny je jedním z největších televizních fenoménů posledních let. Jenže zatímco seriálová verze pádí neúprosně vpřed, knižní adaptace spisovatele George R. R. Martina se před lety zastavila na místě. Od vydání pátého dílu s názvem Tanec s draky letos uplynulo už pět let a čtenáři knižní ságy Písně ledu a ohně pořád čekají na závěrečné dvě bichle této sedmidílné knižní série.

Tu šestou s názvem Vichry zimy pak slibuje jeho autor už řadu let a vydání je odkládáno tak dlouho, že už ho příběhově v šesté sérii předstihl i samotný seriál. Teď se ale zdá, že by se fanoušci konečně mohli dočkat!

S hereckými kolegy z Harryho Pottera.

GALERIE: Tahle hvězda z Harryho Pottera bude i v nové řadě Hry o trůny!

Na internet totiž uniklo datum vydání napjatě očekávaných Vichrů zimy. Této chybičky se nechtěně dopustila francouzská pobočka Amazonu, která na webu zveřejnila, že by se knižní šestý díl měl dostat do prodeje v 9. března 2017! Nic samozřejmě není oficiální, protože Martin ani vydavatelství zatím datum nijak nekomentovalo. Bylo by ovšem zvláštní, kdyby gigant jako Amazon udělal takovou chybu a datum vydání si úplně vycucal z prstu. Doufejme tedy, že opravdu nejde o omyl a Martin nám očekávané Vichry zimy konečně naservíruje už nadcházející jaro. Fandové už by to rozhodně ocenili.

Datum vydání uniklo na francouzský Amazon Foto: Datum vydání uniklo na francouzský Amazon; foto: Amazon.com

I tyhle hvězdy se v nové série svlékly.

VIDEO 18+: Podívejte se na všechny sexy scény z poslední série Hry o trůny! Parádní sestřih s nahou Daenerys i Lady Melisandre!

Kdo se mihnul v Harry Potterovi?

GALERIE: Poznáte je? Těchto 9 hvězd Hry o trůny si zahrálo v Harry Potterovi!

Článek je zařazen v: zima , armáda , George R. R. Martin , bitva , John Snow

reklama