FOTO: Kvůli nástěnné malbě zpěváka Linkin Park Chestera Benningtona kolabuje doprava v L.A.! Skrývá se za ní dojemný příběh

Nádherné gesto na rozloučení se slavným zpěvákem kapely Linkin Park.

Svět se ještě stále vzpamatovává z odchodu zpěváka a frontmana kapely Linkin Park, Chestera Benningtona. Rozloučit se chtěl také pouliční umělec Jonas Never, který žije v Los Angeles.

Ten byl odjakživa fanouškem Linkin Park a stejně tak věděl, že plno jejích členů žilo v tzv. „údolí“ (část města). Krátce poté, co se dozvěděl šokující zprávu o zpěvákovi smrti, kontaktoval tak majitele pizzerie Rock ‚n‘ Rock Pies Pizza, která sousedí s dálnicí 101. Společně se poté dohodli, že zadní část budovy umělec využije k monumentální nástěnné malbě, pomocí které se zpěvákem rozloučí. To nejlepší však přišlo, když se dal konečně do práce.

Majitel pizzerie celou scénu popisuje takto: „Bylo půl dvanácté, když jsem odcházel z kuchyně. Najednou mě venku obklopila blikající světla, slyšel jsem troubení a viděl lidi, jak si Jonase fotí při práci. Všechna auta stála a lidé oslavovali jeho práci.“

Skupina Linkin Park prodala více než 70 milionů alb. Chesteru Benningtonovi bylo 41 let, když zemřel. Zůstala po něm žena a šest dětí.

Mohlo by se vám líbit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také