Showbyznys

14. října 2019 10:36

redakce Prima Lajk

FOTO: Legendární Jágr dojal Česko! Po zádušní mši za Karla Gotta zůstal v katedrále zcela sám

Jaromír Jágr dojal český internet, po zádušní mši za Gotta zůstal v katedrále sám.

Loučení s legendárním zpěvákem Karlem Gottem je dlouhé. Nejprve lidé dostali možnost říct sbohem na pražském Žofíně, o den později se konala zádušní mše v katedrále sv. Víta, které se účastnili kromě rodiny a nejbližších také Gottovi kolegové, přátelé a politici, v sobotu následně došlo k poslednímu rozloučení a kremaci. A to před sebou ještě stále máme pohřeb. Jinými slovy je to vážně dlouhé.

My se teď každopádně ještě jednou vrátíme k oné mši, na níž se objevilo pochopitelně plno celebrit. A nejspíš nikoho nepřekvapí, že tou nejvýraznější byl pravděpodobně hokejista Jaromír Jágr. Ten se teď zasloužil o další virální moment, když po mši jako jediný (!) zůstal v katedrále sedět sám a dále rozjímal. Nad čím? To ví jen on, a vlastně to ani není důležité. V podstatě to totiž ukazuje, že Jarda se tam nepřišel jen nechat vyfotit a položit kytku, ale skutečně mu šlo o to tam být a celé to vstřebat. Po svém. Jak dlouho jen bude potřeba. Není divu, že fotka sklízí na sociálních sítích jen samé pozitivní ohlasy. Přečíst si je můžete níže:

Na včerejší zádušní mši Karla GOTTA: "Tuhle fotku jsem musela udělat. Ten pohled mne dostal, když zazněla poslední píseň...

Posted by Milujeme Hokej on Sunday, October 13, 2019

Sdílejte článek

Přečtěte si také