Showbyznys

8. listopadu 2022 14:27

redakce Prima Lajk

FOTO: Legendární zpěvačka Cher potvrdila vztah s tímhle zajíčkem! Kolik je jejímu příteli?

Cher má nového přítele a o radostnou novinku se podělila se světem.

Šestasedmdesátiletá zpěvačka Cher zřejmě našla recept na věčné mládí nebo má jen sakra dobrého plastického chirurga. Talentovaná hudebnice už totiž několik let vypadá pořád stejně. Nedávno se na sociálních sítích Cher pochlubila radostnou novinkou – je zamilovaná a svého vyvoleného svým fanouškům odhalila v jednom ze svých příspěvků na Twitteru.

Je jím rapper Alexander Edwards (36), od kterého ji dělí 40 let. Zpěvačka už ho podle svých slov seznámila se svou rodinou a dodala, že „láska neumí matematiku“. Většina fanoušků jim pogratulovala, ale našli se i tací, kteří jsou kritičtí a domnívají se, že by mohl Alexander slavnou zpěvačku využívat. Sám Alexander je ale viceprezidentem hudebního labelu A&R, který spolupracoval se slavnými hudebníky, jako je například Rihanna, Pusha T, Nas nebo Justin Bieber, takže si troufáme tvrdit, že něco takového nemá za potřebí.

Sama Cher veškerým kritikům zavřela ústa a vyjádřila se následovně: „Všichni víme, že jsem se nenarodila včera a co já vím jistě, že na světě žádné záruky neexistují. Kdykoliv se pro něco rozhodnete, riskujete. A já jsem vždycky riskovala. Taková jsem,“ vysvětlila Cher. No, držíme palce!

Sdílejte článek

Přečtěte si také