FOTO: Leonardo DiCaprio se snažil ukrýt na párty a vůbec mu to nevyšlo! Podívejte se, jaký tragický převlek si na sebe herec vzal

To je tak, když se celebrita vydá pařit.

Kdybychom si měli vybrat, kým se na den stát, asi bychom neváhali a zvolili herce a přírodního aktivistu Leonarda DiCapria. Ani ne tak kvůli penězům, slávě nebo fantastické kariéře. Hlavním důvodem by nejspíš byl ten sexy vzhled a zástup modelek, které by daly všechno za to, aby se mohly stát Leovou příští přítelkyní. No ještě řekněte, že byste to nebrali.

Každopádně sláva má i své stinné stránky. Tak například nemůžete vyrazit nikam do společnosti, aniž byste na sebe okamžitě nestrhli pozornost davu fanoušků. A protože tohle může být občas docela problém a celebrity dělají, co můžou, aby si sem tam užili svatého klidu jen se svými blízkými, volí často různé fikané převleky. Tedy až na Lea. Ten si totiž vyrazil na slavný festival Coachella a jeho nejlepším, nejtajnějším převlekem byla černá mikina s kapucí a bizarní sluneční brýle. S přítelkyní a modelkou Camilou Morrone po boku to lidem okolo netrvalo dlouho, než jeho převlek logicky prohlédli a okamžitě ho obkroužili jako supi. Jo, Leo na tom bude muset ještě zkrátka zapracovat.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio party herec festivaly Coachella modelky vzhled převleky Camila Morroneová

Přečtěte si také