Lidé se zlobí kvůli dredům Justina Biebera 1
Autor: https://www.instagram.com/justinbieber/ Lidé se zlobí kvůli dredům Justina Biebera 1

FOTO: Lidé nadávají Justinu Bieberovi kvůli jeho vlasům. Čím se zpěvák provinil?

rd. Publikováno: 29.04.2021
Justin Bieber si dovolil změnit účes a lidem na internetu se to nelíbí.

reklama

Aniž bychom příliš zabředávali do cancel culture a woke hnutí, někdy to lidé už opravdu přehánějí. Jako například teď, když se část Twitteru zlobí kvůli tomu, že si slavný kanadský zpěvák Justin Bieber nechal udělat z vlasů dredy. Údajně tak černochům krade jejich „kulturu“.

Pro nás v Česku je to samozřejmě něco nepředstavitelného, jenže v Americe opravdu lidé řeší například i to, když si žena jiného než indického původu dovolí namalovat na indický večer tečku na čelo, jelikož tím prý narušuje tradiční indickou kulturu a ze své pozice bělošky nemá právo si podobné metody zkrášlování přivlastňovat. Tento fenomén má dokonce název – kulturní apropriace – a je samozřejmě celý na hlavu, protože místo aby lidé ocenili, že se kultura šíří dál, raději se zlobí, že jim ji někdo „krade“.

 

Ne, Justin Bieber a jeho dredy opravdu nekradou ničí kulturu. Zpěvák je mladý, chtěl si to zkusit a měl by na to mít právo, aniž by ho za to někdo okamžitě začal odsuzovat, nedejbože na Twitteru rušit a podobně. Jenže taková už je zřejmě dnešní doba.

Komik ze slavného memu zemřel 1

VIDEO: Smějící se muž z populárního memu zemřel. Jak vznikl jeho nejslavnější moment?

reklama