Showbyznys

25. července 2017 15:36

redakce Prima Lajk

FOTO: Linkin Park složili dojemnou poctu Chesteru Benningtonovi! Sdíleli fotku kapely pořízenou pár dní poté, co se k nim zpěvák přidal

Mika Shinoda, spoluzakladatel Linkin Park, sdílel na svém účtu vůbec první fotku celé kapely pohromadě. Takhle vypadal mladý Chester Bennington.

Svět se ze smrti zpěváka Chestera Benningtona ještě stále neoklepal. Smutní nejen fanoušci, ale přirozeně i samotní členové Linkin Park, kteří čerstvě zrušili své chystané turné.

Mike Shinoda, spoluzakladatel Linkin Park teď na svůj instagramový profil sdílel vůbec první fotku všech členů kapely pohromadě. Fotka přitom byla pořízena jen pár dní poté, co se ke kapele připojil i mladý Chester Bennington.

Originál byl pořízen v roce 1997 nebo 1998. Sám Shinoda už si přesně nevzpomíná. K fotce píše, že je to podle něj poprvé, co se celá kapela vyfotila pohromadě. Bylo to jen pár dní poté, co Chesterovi nabídli, aby se k nim připojil. On jim na to odpověděl, že je připravený se přestěhovat do Los Angeles a začít s nimi hrát. Tehdy si vyšli na pizzu a rozebírali, jaké mají plány do budoucna. Kapela se v té době jmenovala Xero a měla sotva půl tuctu písniček. „Žádná plamenná tetování, žádné červené vlasy, jen pár kluků na vysoké škole,“ uzavírá Shinoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také