Chester Bennington na první fotce kapely Linkin Park
Autor: Profimedia.cz/Instagram.com Chester Bennington na první fotce kapely Linkin Park

FOTO: Linkin Park složili dojemnou poctu Chesteru Benningtonovi! Sdíleli fotku kapely pořízenou pár dní poté, co se k nim zpěvák přidal

Publikováno: 25.07.2017
Mika Shinoda, spoluzakladatel Linkin Park, sdílel na svém účtu vůbec první fotku celé kapely pohromadě. Takhle vypadal mladý Chester Bennington.

reklama

Svět se ze smrti zpěváka Chestera Benningtona ještě stále neoklepal. Smutní nejen fanoušci, ale přirozeně i samotní členové Linkin Park, kteří čerstvě zrušili své chystané turné.

Co posledního tweetnul zpěvák Linkin Park Chester Bennington?

FOTO: Zpěvák Linkin Park Chester Bennington před smrtí sdílel tragický vzkaz! Co v něm stálo?

Mike Shinoda, spoluzakladatel Linkin Park teď na svůj instagramový profil sdílel vůbec první fotku všech členů kapely pohromadě. Fotka přitom byla pořízena jen pár dní poté, co se ke kapele připojil i mladý Chester Bennington.

linkinparkpicx2 Foto:

Originál byl pořízen v roce 1997 nebo 1998. Sám Shinoda už si přesně nevzpomíná. K fotce píše, že je to podle něj poprvé, co se celá kapela vyfotila pohromadě. Bylo to jen pár dní poté, co Chesterovi nabídli, aby se k nim připojil. On jim na to odpověděl, že je připravený se přestěhovat do Los Angeles a začít s nimi hrát. Tehdy si vyšli na pizzu a rozebírali, jaké mají plány do budoucna. Kapela se v té době jmenovala Xero a měla sotva půl tuctu písniček. „Žádná plamenná tetování, žádné červené vlasy, jen pár kluků na vysoké škole,“ uzavírá Shinoda.

Misha už je zase v tom. Čím provokuje tentokrát?

FOTO: Youtuber Misha provokuje fanoušky Linkin Park! Na Facebooku si takhle utahuje ze smrti slavného zpěváka!

reklama