Kritizovaná Kylie Jenner našla zastání u ochránců zvířat 1
Autor: profimedia.cz Kritizovaná Kylie Jenner našla zastání u ochránců zvířat 1

FOTO: Lví hlava na šatech slavné Kylie Jenner? Ochránci zvířat říkají, že to je v pohodě! Proč?

rd. Publikováno: 27.01.2023
Ochránci zvířat z PETA se zastali šatů se lvem slavné modelky Kylie Jenner.

reklama

Přestože sociální média doslova explodovala poté, co se na internetu objevila fotka módní ikony Kylie Jenner z Paříže v šatech s obří lví hlavou – přičemž většina reakcí, jak asi správně tipujete, Jenner za toto odsoudila – ochránci zvířat z organizace PETA se nyní známé modelky zastali. Co je důvodem?

Kritizovaná Kylie Jenner našla zastání u ochránců zvířat 2
Autor: profimedia.cz Kritizovaná Kylie Jenner našla zastání u ochránců zvířat 2


Jenner se zúčastnila dříve tento týden pařížské módní akce společnosti Schiaparelli v šatech, které skutečně budily pozornost. Jednalo se o jednoduchou černou róbu, kterou „zdobila“ velmi autentická lví hlava. Naštěstí se ale nejednalo o hlavu opravdového lva, byl to jen ručně vyrobený model. A Jenner nebyla jediná. Akce se zúčastnily také další známé modelky Irina Shayk nebo Naomi Campbell, které na sobě měly šaty se hlavami sněžného levharta či vlka.

Podle kritiků pak podobná móda vybízí k lovu zvířat a zabíjení divokých šelem, případně vycpávání těchto trofejí a jejich následnému vystavování. Jenže podle zástupců PETA naopak fakt, že se jednalo o ručně vyrobené napodobeniny, představuje inspiraci pro ostatní a ukazuje, že se lze spojit s přírodou a zvířaty bez potřeby jejich zbytečného lovení, zabíjení a ukájení lidského ega.

Kráska z OnlyFans žaluje školu svého syna 1

FOTO: Sexy MILFka z OnlyFans žaluje školu svého syna. Jaký bizarní spor řeší?

reklama