návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

FOTO: Místo radosti trapas! Lidé Meghan a Harrymu nadávají, že oznámili příchod miminka v ten nejhorší den

V jaký den oznámila vévodkyně Meghan a princ Harry očekávání miminka?
Vydáno: 16.10.2018
Špatně načasované oznámení Meghan a Harryho 1
Autor: profimedia.cz Špatně načasované oznámení Meghan a Harryho 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O radostné zprávě, že princ Harry spolu s vévodkyní Meghan čekají miminko, už jste nejspíš slyšeli. Královský pár by měl prvního potomka přivítat příští rok na jaře. Zprávu přitom světu sdělili skrz oficiální oznámení Kensingtonského paláce 15. října. A dost lidí s tím teď má maličko problém.

15. říjen je totiž tzv. Pregnancy and Infant Loss Remembrance Day, což si můžete přeložit tak, že je den oficiálně věnován na vzpomínku ženám, které potratily nebo jinak přišly o buď nenarozené, nebo čerstvě narozené děti. 15. říjen zároveň taky uzavírá týden věnovaný ke zvýšení pozornosti na ztráty dětí během těhotenství. Jak už vám teď nejspíš tedy došlo, Meghan s Harrym si nemohli vybrat horší den k oznámení své jinak veselé zprávy.

Na druhou stranu, snad nikdo si nemyslí, že by Harry s Meghan byli takhle necitliví. Jediným logickým vysvětlením tak je prostý fakt, že o významu toho dne zkrátka neměli tušení, a kdyby ano, určitě by to o den posunuli. Jakmile to však bylo venku, už to nešlo zastavit. Podle nás je tak trochu nefér se na královský pár teď příliš zlobit. Chybovat je lidské a nastávající rodiče se o tom určitě ještě párkrát v životě přesvědčí. My jim každopádně přejeme hodně štěstí, a těšíme se na malého prince/princeznu!

Článek je zařazen v: Meghan Markle , princ Harry , královská svatba , pár , miminko , královská rodina