Dají to Ben a Jennifer zase dohromady? 1
Autor: profimedia.cz Dají to Ben a Jennifer zase dohromady? 1

FOTO: Návrat, který nikdo nečekal! Vážně se slavný herec po 18 letech vrací k herečce Jennifer Lopez?

rd. Publikováno: 12.05.2021
Ben Affleck a Jennifer Lopez to dávají znovu dohromady.

reklama

Tohle není ten návrat, jaký jsme čekali ani v jaký jsme doufali. Po rozchodu s herečkou Anou de Armas si herec Ben Affleck dával od randění pauzu. Ostatně ještě aby ne, se zlomeným srdcem se člověku úplně skákat do něčeho nového nechce. A skutečně – při pohledu na fotky Afflecka z té doby bylo patrné, že byl ztrátou krásné Any naprosto zdrcený.

Později se objevily spekulace, že to oba k sobě táhne a že důvod jejich rozchodu není nic, co by nešlo překonat. O to víc nás tedy šokovalo zjištění, že se herec nakonec nevrátil k ní, ale nejdřív udělal zastávku u své slavné ex. Ano – po osmnácti letech od jejich rozchodu se Ben Affleck zřejmě vrací k herečce a zpěvačce Jennifer Lopez.

 

Pár byl v posledních týdnech několikrát spatřen společně u ní doma, nyní ale čerstvě vyrazili i na výlet, a tak jede bulvár na plné obrátky. Údajně mezi sebou mají šílenou chemii a vzhledem k tomu, že se Lopez nedávno rozešla s dlouholetým přítelem a snoubencem Alexem Rodriguezem, mají oba zjevně pocit, že jim tenhle starý plamínek pomůže se přes ztrátu svých bývalých partnerů přenést. No, hodně štěstí.

Matthew McConaughey se stal youtuberem 1

VIDEO: Další slavný herec se stal youtuberem. Proč byste ho měli sledovat?

reklama