Showbyznys

12. května 2021 17:53

redakce Prima Lajk

FOTO: Návrat, který nikdo nečekal! Vážně se slavný herec po 18 letech vrací k herečce Jennifer Lopez?

Ben Affleck a Jennifer Lopez to dávají znovu dohromady.

Tohle není ten návrat, jaký jsme čekali ani v jaký jsme doufali. Po rozchodu s herečkou Anou de Armas si herec Ben Affleck dával od randění pauzu. Ostatně ještě aby ne, se zlomeným srdcem se člověku úplně skákat do něčeho nového nechce. A skutečně – při pohledu na fotky Afflecka z té doby bylo patrné, že byl ztrátou krásné Any naprosto zdrcený.

Později se objevily spekulace, že to oba k sobě táhne a že důvod jejich rozchodu není nic, co by nešlo překonat. O to víc nás tedy šokovalo zjištění, že se herec nakonec nevrátil k ní, ale nejdřív udělal zastávku u své slavné ex. Ano – po osmnácti letech od jejich rozchodu se Ben Affleck zřejmě vrací k herečce a zpěvačce Jennifer Lopez.

Pár byl v posledních týdnech několikrát spatřen společně u ní doma, nyní ale čerstvě vyrazili i na výlet, a tak jede bulvár na plné obrátky. Údajně mezi sebou mají šílenou chemii a vzhledem k tomu, že se Lopez nedávno rozešla s dlouholetým přítelem a snoubencem Alexem Rodriguezem, mají oba zjevně pocit, že jim tenhle starý plamínek pomůže se přes ztrátu svých bývalých partnerů přenést. No, hodně štěstí.

Sdílejte článek
Štítky rozchod Jennifer Lopez zpěvačka herec Alex Rodriguez Ben Affleck Jennifer Lopezová Ana de Armas Ana de Armas

Přečtěte si také