FOTO: Nejkrásnější hollywoodská herečka rozbouřila internet. Krása je podle ní v kariéře překážkou, teď je všem pro smích

Řadu let patří mezi největší filmové sexbomby, která neměla o výrazné role nouzi. Ona si to však nemyslí a nyní se dopustila pěkného trapasu.

Hollywoodská herečka Charlize Theron je už několik let jednou z nejobsazovanějších filmových hvězd, kterou určitě znáte z hitů jako Šílený Max: Zběsilá cesta nebo Sněhurka a lovec. Za svůj výkon ve snímku Zrůda se jí dokonce válí doma prestižní Oscar. Bývalá modelka navíc i ve svých 40 letech patří mezi ty nejpůvabnější herečky, které její sexy postavu závidí doslova každý. Mnozí by pak řekli, že právě i díky svému zevnějšku patří k filmové elitě. Ostatně, půvabné herečky to mívají v Hollywoodu přece jen malinko lehčí. Charlize si to ovšem nemyslí.

Teď totiž prohlásila, že právě její půvaby jsou pro její kariéru tím největším prokletím a přišla kvůli nim o řadu rolí. Herečky s její sexy figurou totiž do svých filmů jen tak někdo nechce! „Ty nejlákavější role většinou dostávají herci, kteří jsou pro ni fyzicky nejvhodnější, to je prostě pravda. Když jdu na konkurz na nějakou šťavnatou roli, nejhezčí herečky vyhodí z místnosti vždycky jako první,“ říká Theron. Krásné herečky to podle ní mají v Hollywoodu nejtěžší a ona kvůli tomu velmi trpí!

Její malinko podivné prohlášení ovšem vyvolává na internetu velmi bouřlivé reakce. Od herečky, které nedělá problém se kvůli roli změnit k nepoznání a jde z filmu do filmu, zní podobná slova hodně divně. Není divu, že se na ni v současnosti snáší velká vlna kritiky a posměchu. Copak mají, Charlize, říkat ošklivky, které v amerických filmech téměř nevidíme?

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky film Hollywood kariéra herec Ceny Oscar Internet Charlize Theronová Šílený Max: Zběsilá cesta Sněhurka a lovec

Přečtěte si také