Showbyznys

24. října 2018 13:20

redakce Prima Lajk

FOTO: Princi Harrymu nařídili, aby ukončil konverzaci s cizí ženou! Jeho reakce všechny šokovala. Co udělal?

Princ Harry ví, jak si poradit s otravným královským protokolem.

Princ Harry a jeho čerstvě těhotná žena Meghan Markle jsou právě na návštěvě Austrálie, plní tak královskou tradici, pro Harryho má však Austrálie a specificky město Sydney ještě hlubší význam. Založil zde totiž sportovní událost zvanou Invictus Games, které se mohou zúčastnit zranění, nemocní nebo jinak postižení příslušníci vojenských jednotek či veteráni, a to hned v několika různých sportech. Tyhle hry pochopitelně přinášejí úlevu a radost mnohým lidem, a tak není divu, že se princ Harry před zahájením letošních her seznámil s ženou, které zemřel manžel.

41letá Gwen byla jednou z mála civilních občanů, kteří doprovázeli Harryho k zasazení vlajky pro letošní hry, a při cestě mu vyprávěla o svém zesnulém manželovi, členovi speciálních jednotek Peteru J. Cafeovi, který spáchal loni sebevraždu. Harry a Gwen se tak pochopitelně dostali do těžké konverzace, ze které však mladý princ nijak nespěchal. A to i přesto, že mu zaměstnanci Koruny výslovně připomenuli, že by měl rozhovor ukončit a přesunout se k dalším povinnostem. Jenže to princ razantně odmítl.

„Jsem uprostřed konverzace, a jen tak ji neopustím,“ řekl doslova mladý princ. Zkrátka muž se srdcem na správném místě, neřekli byste? Meghan si vybrala dobře.


Přečtěte si také