FOTO: Radostná zpráva! MMA drsňák Attila Végh se dočkal druhého potomka. Dcera dostala kouzelné jméno

Slavný slovenský bijec Attila Végh má obrovský důvod k radosti. Jeho druhé dítě pak nemohlo přijít na svět snad v kouzelnější den.

22. 2. 2022 – Přesně tohle magické datum si vybrala pro příchod na svět vytoužená dcera populárního MMA zápasníka Attily Végha. Nejúspěšnější slovenský bijec, který porazil v zápase století i Karlose Vémolu, přivítal právě v tento den společně se svou manželkou Natálií svého druhého potomka, dcerku, která dostala opravdu nádherné jméno – Dorotku. Radostnou novinu oznámil Attila fanouškům na sociálních sítích.

„Ahoj Dorotko naše milovaná. Vítáme tě na světě,“ sdílel Végh společně se šťastnou rodinou fotkou. A obrovské gratulace na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Na Dorotku pak už doma čeká její o dva roky starší bratříček Attila, který dostal jméno po svém drsném tatínkovi. Attila se tak dočkal dalšího potomka jen pár měsíců po jeho zápasnickém „rivalovi" Karlosu Vémolovi, který nedávno přivítal v rodině syna Rockyho. I když to vypadá, že Attilův rodinný život je přece jenom o něco klidnější. A my proto šťastné rodince gratulujeme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také