FOTO: Rapper 50 Cent zhubl kvůli roli 24 kg! Co krutého se pak dozvěděl?

Slavný rapper 50 Cent si v minulosti střihl jednu nepříliš známou roli ve filmu, kvůli které zhubl 24 kilo.

Hudebník, který se ve skutečnosti jmenuje Curtis Jackson, v roce 2010 zhubl kvůli filmové roli neuvěřitelných čtyřiadvacet kilogramů a vypadal jako úplně jiný člověk! Snímek nakonec neslavil příliš velký úspěch, a tak se o jeho velké proměně příliš nemluvilo.

Ve filmu Nezvratná diagnóza si zahrál nadějného univerzitního fotbalistu Deona, který v posledním ročníku bojoval s rakovinou. Snímek byl inspirovaný skutečným příběhem jeho kamaráda z dětství.

„Tentokrát to pro mě bylo mnohem těžší. Musel jsem se ukáznit, ne abych byl ve fyzickém stavu, ale abych předával tu energii, kterou jsem cítil. Je to pro mě vášnivý projekt,“ prohlásil tehdy o přípravě na natáčení známý rapper. Vysvětlil, že když to pro něj bylo obtížné, začal si pro inspiraci hledat ostatní herce, kteří kvůli své roli zhubli. „Dostal jsem se k počítači, a když se věci začaly zhoršovat, začal jsem hledat, jaké jsou jejich zkušenosti a dostal jsem příležitost vidět všechny ty rozhovory, které dávali v různých časových obdobích, kdy pracovali na propagaci projektu,“ vyprávěl v minulosti 50 Cent.

Kritikům se jeho herecký počin příliš nelíbil a na snímku si smysli. „Snaha být smysluplný až do doby, kdy mu nezmodrá tvář. Nezvratná diagnóza je otřepaná, s napjatou produktcí, kterou z velké části brzdilo Jacksonovo rozhodnutí sám sebe obsadit do hlavní role,“ napsal filmový kritik Brian Orndorf. Na trailer k filmu se můžete podívat níže.


Přečtěte si také