Showbyznys

13. června 2022 12:21

redakce Prima Lajk

FOTO: Rapper Machine Gun Kelly opět pobouřil fanoušky! Čím podle nich navádí k drogám?

Kontroverzní umělec si to zase mezi fandy pěkně rozházel. Mohl za to jeho odvážný outfit na filmové premiéře.

Není snad ani týden, kdy by rapper Machine Gun Kelly se svojí sexy snoubenkou Megan Fox neudělali na veřejnosti poprask. Tihle dva prostě rádi provokují a šokují, ale ne vždy se jim to vyplatí. Umělec na to doplatit i při filmovém festivalu Tribeca na premiéře snímku Taurus, na kterém se podílel společně s režisérem Timem Suttonem.

Fotky z galavečera samozřejmě nezapomněl rapper sdílet se svými fanoušky na Instagramu, kde se mimochodem pochlubil i svým už klasickým extravagantním outfitem, který však doplnil netradiční náušnicí ve tvaru injekční stříkačky s rudou tekutinou imitující krev. A právě tenhle doplněk pěkně dopálil fandy, již Machine Gun Kellyho nařkli z toho, že navádí lidi, zejména děti, ke drogám.

„Tvoje posedlost krví je už fakt znepokojivá,“ vzkázal jeden z uživatelů sociálních sítí umělci, přičemž poznámka jistě narážela na fakt, že společně s Megan Fox se už několikrát nechali slyšet, že vzájemně pili svoji krev. „Jsi fakt divný, chlape,“ neudržel si pro sebe poznámku další fanoušek, podle kterého není MGK tím správným vzorem pro děti.


Přečtěte si také