FOTO: Rychlobruslařka se přidala na OnlyFans. Chce si tak vydělat peníze na Olympiádu

Anglická rychlobruslařka Elise Christie si založila účet na OnlyFans v naději, že si vydělá na zimní olympiádu pro rok 2026.

Bývalá světová a evropská šampionka se zatím účastnila třech zimních olympiád. Medaili se jí tam však vyhrát nepodařilo. Tu letošní v Pekingu navíc vynechala kvůli zranění kotníku, ve kterém si zpřetrhala vazy. Právě tato nešťastná nehoda jí zabránila v kvalifikaci. Dvaatřicetiletá sportovkyně poté uvažovala o konci své sportovní kariéry, to se ale po pár měsících změnilo a ona by podle svých slov udělala vše proto, aby se v roce 2026 dostala na olympiádu v Miláně.

„Když jsem tehdy sledovala závod na 500 metrů, slíbila jsem, že udělám všechno, co je v mých silách, abych se pokusila vrátit na další závod,“ řekla v únoru pro BBC Sport. Následně dodala, že si cestu na zimní olympijské hry bude muset financovat sama. A právě to je důvod, proč se rychlobruslařka rozhodla připojit na OnlyFans. Elise tam prodává svůj obsah za v přepočtu zhruba 300 korun měsíčně a doufá, že jí výdělek pomůže v jejím velkolepém návratu na olympiádu. Jedna z jejích prvních zpráv na této platformě zněla: „Kolik odběratelů za fotky v bruslích nahoře bez?" Blonďatá sportovkyně doufá, že čtyři roky tréninku v zahraničí jí pomůžou vyhrát vytouženou olympijskou medaili.

Sdílejte článek
Štítky Peking peníze Olympijské hry rychlobruslařka Milán OnlyFans rychlobruslař Zimní olympijské hry OnlyFans Elise Christie BBC Sport

Přečtěte si také