Showbyznys

24. března 2023 14:00

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy herečka z hitu Ty se ukázala nahá! Poté přiznala nechutný zážitek se svým kolegou

Victoria Pedretti sdílela šokující věc, kterou jí řekl slavný herec k její fotce na Instagramu.

Herečku Victorii Pedretti bude většina diváků znát buď z hororové série The Haunting – Dům na kopci, případně ze druhé a třetí řady hitu Ty, kde ztvárnila půvabnou, ale nelítostnou přítelkyni hlavní postavy Joea Goldenberga Love Quinn.

Pedretti se každopádně netají tím, že občas ráda ukáže své tělo nejen ve filmech a seriálech, ale i na sociálních sítích. Často bojuje například za to, aby Instagram ubral ze své cenzury ženských bradavek. Teď se každopádně přiznala, že ji kdysi jistý slavný herec šokoval, když k ní na její narozeninové párty přišel, aby jí řekl, že si ho nad její fotkou ze sprchy několikrát „vyhonil“.

Victoria popsala, jak ji odrovnala ta drzost, zejména poté, co jí herec rovněž řekl, že ji „respektuje“ jako herečku. Zároveň dodala, že fakt, že občas sdílí intimní fotky, nedává ostatním lidem právo s ní jednat podobně nezdvořilým způsobem. Stále je to její tělo, které miluje, kterého si váží a které si zaslouží respekt, nikoli nemístné narážky. Nutno však dodat, že krátce poté, co herečka příspěvek na svých sociálních sítích sdílela, jej zase smazala. Hlavním důvodem bude nejspíš fakt, že spousta lidí nyní touží znát jméno onoho herce, které možná herečka nechce veřejně sdílet z obav, že by to mohlo ublížit její kariéře.


Přečtěte si také