Showbyznys

7. července 2021 09:49

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavná zpěvačka Britney Spears končí kariéru. Můžou za to psychické problémy?

Zpěvačka Britney Spears údajně končí s hudební kariérou. Proč?

O slavné popové zpěvačce Britney Spears se v posledních dnech a týdnech dost mluví. Hlavním tématem je především otázka jejího opatrovnictví, kdy nad jejím životem i kariérou drží pevnou ruku její otec, Jamie Spears, proti němuž zpěvačka v uplynulých letech několikrát veřejně vystoupila, označila ho za agresora a u soudu se pravidelně snažila celé opatrovnictví zrušit.

Kvůli různým spekulacím, únikům informací a dalším šokujícím odhalením ohledně celého opatrovnictví pak taky vzniklo hnutí #FreeBritney, kdy se veřejnost snažila zpěvačce dodat kýženou podporu, aby se mohla vymanit ze spárů své rodiny. Jenže před pár dny soudce v Los Angeles opět zamítl žádost na zrušení opatrovnictví, což vedlo mnohé ke spekulacím, že za celou věcí leží zdravotní problém. Konkrétně zpěvaččino duševní zdraví je velký otazník. Pokud by totiž trpěla duševní nemocí, dávalo by rázem smysl, že soudce v zájmu jejího dobra nechce opatrovnictví zrušit.

Celá věc je ale hodně ošklivá, a pokud budeme věřit slovům samotné Britney, na její psychické zdraví má daleko horší vliv fakt, že nemá ani tolik svobody k tomu, aby mohla mít se svým partnerem děti. Každopádně s další smutnou zprávou teď přišel také zpěvaččin hudební manažer Larry Rudolph, který oznámil, že dává výpověď. Důvodem prý je, že zpěvačka již nadále nebude potřebovat jeho služby, což v překladu znamená, že končí s hudbou. Pokud se to ukáže být pravdou, mohlo by to přispět k tomu, že otec zpěvačky ztratí zájem držet nad svou dcerou opatrovnictví a nechá ji konečně žít po svém, v tuto chvíli je ale celá situace příliš zamotaná a nejasná na to, abychom mohli cokoliv říct s určitostí.


Přečtěte si také