Hvězda Avengers ukázala penis 1
Autor: Marvel Hvězda Avengers ukázala penis 1

FOTO: Slavnému Avengerovi unikla na internet fotka penisu! Jaká byla jeho reakce?

rd. Publikováno: 15.09.2020
Jak Chris Evans okomentoval fakt, že na internet unikla fotka jeho chlouby?

reklama

Žijeme v roce 2020, touhle dobou už jsme na úniky nahých selfíček, dick piců nebo přímo sexuálních aktů slavných herců či hereček celkem zvyklí. Jestli jsme ale něco takového nečekali, tak to rozhodně nebylo od superhrdiny s americkým zadkem i přezdívkou, Kapitán Amerika.

Jeho představitel Chris Evans totiž omylem na Instagram stories sdílel screenshot svého telefonu, na kterém se nacházela mimo jiného také fotka jeho ztopořeného penisu. A byť šla fotka ihned dolů, internet byl samozřejmě zase jednou rychlejší, takže si herec zadělal na celosvětovou ostudu.

Penis Chrise Evanse 1
Autor: twitter.com Penis Chrise Evanse 1

Smáli se mu jak kolegové z Avengers, tak i z branže obecně, řešilo se to v bulváru, v televizi i na sociálních sítích. My herci soukromí kazit nebudeme, takže u nás fotku najdete pouze v cenzurované verzi. Nicméně trocha pátrání a určitě objevíte, co hledáte. Každopádně po pár hodinách už se k záležitosti vyjádřil i samotný herec. A co řekl? „Teď, když mám vaši pozornost… Běžte k volbám!“ Člověk by si skoro myslel, že to snad provedl naschvál.

reklama