Showbyznys

15. září 2020 15:04

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavnému Avengerovi unikla na internet fotka penisu! Jaká byla jeho reakce?

Jak Chris Evans okomentoval fakt, že na internet unikla fotka jeho chlouby?

Žijeme v roce 2020, touhle dobou už jsme na úniky nahých selfíček, dick piců nebo přímo sexuálních aktů slavných herců či hereček celkem zvyklí. Jestli jsme ale něco takového nečekali, tak to rozhodně nebylo od superhrdiny s americkým zadkem i přezdívkou, Kapitán Amerika.

Jeho představitel Chris Evans totiž omylem na Instagram stories sdílel screenshot svého telefonu, na kterém se nacházela mimo jiného také fotka jeho ztopořeného penisu. A byť šla fotka ihned dolů, internet byl samozřejmě zase jednou rychlejší, takže si herec zadělal na celosvětovou ostudu.

Smáli se mu jak kolegové z Avengers, tak i z branže obecně, řešilo se to v bulváru, v televizi i na sociálních sítích. My herci soukromí kazit nebudeme, takže u nás fotku najdete pouze v cenzurované verzi. Nicméně trocha pátrání a určitě objevíte, co hledáte. Každopádně po pár hodinách už se k záležitosti vyjádřil i samotný herec. A co řekl? „Teď, když mám vaši pozornost… Běžte k volbám!“ Člověk by si skoro myslel, že to snad provedl naschvál.

Sdílejte článek
Štítky Amerika Instagram internet Penis Avengers herec penis únik Chris Evans Internet nahé foto

Přečtěte si také