Showbyznys

16. června 2022 15:28

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavný herec z Pařby ve Vegas přiznal závislost na kokainu! Co ho přinutilo přestat?

Americký herec Bradley Cooper promluvil o své závislosti na kokainu a alkoholu, kterou trpěl před natáčením filmu Pařba ve Vegas.

Bradley Cooper otevřeně promluvil o době, kdy si sáhl na dno. O svých zkušenostech se závislostí na drogách promluvil v rámci podcastu Smartless, do kterého byl pozvaný spolu se svými hereckými kolegy. Rozhovoru se spolu s ním zúčastnil Jason Bateman, Sean Hayes a Will Arnett, který Cooperovi v minulosti pomohl otevřít oči. Všechno začalo v době, kdy dostal první herecké příležitosti poté, co dokončil hereckou školu v New Yorku.

„Myslel jsem si, že jsem to dokázal, když jsem se dostal do reklamy na Wendy's (americký fast food, pozn. red.). Volal jsem svému tátovi a vyprávěl jsem mu, že jsem v hotelu, který má otevírací okna,“ vzpomínal herec.

Když se pak přestěhoval do Los Angeles kvůli účinkování v seriálu Alias, jeho nálada se začala zhoršovat. „Nedostal jsem se do žádného klubu a žádná holka se na mě nechtěla dívat,“ pokračoval. „Připadal jsem si, jako když jsem zpátky na škole.“ V rozhovoru se také přiznal k tomu, že kvůli obrovskému množství konkurence v tak velkém městě začal trpět problémy s nedostatekem sebevědomí. „Byl jsem v totální depresi,“ okomentoval upřímně svůj tehdejší duševní stav Cooper.

„Všechno to se dělo před natáčením filmu Pařba ve Vegas, takže jsem si všemi těmito věcmi prošel ještě před tím, než se sláva stala každodenním chlebem mého života,“ řekl. To, že je na sebedestruktivní cestě, si prý herec uvědomil v roce 2004, a to díky kolegovi Willovi Arnetovi, který ho tenkrát přišel zkontrolovat k němu domů a zjistit, zda je v pořádku.

Will tehdy zjistil, že Bradley nevzal za celý den svoje psy ven a začal se bát o jeho duševní stav. „To bylo poprvé, kdy jsem si uvědomil, že mám problém s drogami a alkoholem,“ popisoval Cooper. „Byl to Will, kdo mi to řekl. Na to nikdy nezapomenu. Změnilo mi to celý život,“ svěřil se v podcastu Bradley. „Díky Willovi jsem se rozhodl změnit svůj život. Vedl se mnou velice otevřený a tvrdý rozhovor,“ vzpomínal. Will mu pak poblahopřál za to, jakou ušel cestu a že je z něj dnes přední muž Hollywoodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také