Showbyznys

17. května 2021 15:28

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavný rapper prozradil, proč nosí krev přítelkyně Megan Fox v náhrdelníku. Co drsného spolu dělali?

Vztah herečky Megan Fox a rappera Machine Gun Kellyho je všechno jen ne nudný.

Rapper Machine Gun Kelly a herečka Megan Fox už spolu randí nějaký ten pátek a zatím se zdá, že jsou spolu moc šťastní. Ostatně letos na Valentýna například rapper odhalil, že nosí na krku náhrdelník s kapkou Meganiny krve. V novém rozhovoru pak prozradil, jaký má tato věc význam.

Kelly nejprve začal tím, že popsal několik prvních schůzek, které s Megan měl. Na té úplně první údajně vylezli po požárním schodišti na střechu, přičemž Megan měla boty na podpatku a už tehdy rapper věděl, že je to speciální žena.

Druhé rande pak proběhlo na Bora Bora, kde si pár zaplaval se žraloky. Tedy až ten druhý den, protože při prvním pokusu rapper z vody utekl, zatímco sexy Megan se okamžitě začala potápět. No a k samotnému náhrdelníku – ten prý od herečky dostal, když musela poprvé odjet za prací. Zatímco tak někteří lidé dostávají od svých partnerů nějaké drobné dary a památky, Megan se rozhodla darovat svoji DNA. A rapper prý nemohl být šťastnější. No není to krásné?

Sdílejte článek
Štítky krev rande vztah herec Machine Gun Kelly Megan Fox rapper rap náhrdelník herecka Den svatého Valentýna Megan Foxová Machine Gun Kelly

Přečtěte si také